Sobotni sparing przy Koncertowej!

W sobotę 20.06.2015 nasza drużyna zmierzy się w meczu sparingowym z drużyną Talentu Targówek. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9 i potrwa 4x15 minut. Spotykamy się o godzinie 8.40 przy boisku na ulicy Koncertowej. Gramy formułą 4 zawodników w polu + bramkarz na boisku trawiastym.

Bardzo proszę o jak najwyższa frekwencję oraz doping dla Małych Piłkarzy. Mile widziane fotografie z meczu :)

W razie pytań służę pomocą po jutrzejszym treningu lub pod kontaktem telefonicznym.

W nawiązaniu do rozmowy po treningu podaję również listę rodziców, którzy przysłali mi maila kontaktowego:
Sz.P. Rutkowska, Lewińska, Silczuk, Świercz, Gołębowska, Kurek, Błaszczyk, Warchoł, Wasiak, Kaźmierczak, Kukiełka, Cichocki, Jończyk, Berdyński,

Resztę rodziców proszę o informacje zawarte w poście "Kwestie organizacyjne" na maila rocznika.

Pozdrawiam,
Trener Maciej.