Ubezpieczenie sportowe!

Szanowni Rodzice i Opiekunowie.

Wzorem lat ubiegłych przedstawiamy Państwu ofertę ubezpieczenia waszych dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków jakim mogą ulec w czasie zajęć sportowych w naszym klubie i nie tylko. Jest to kontynuacja polisy z zeszłego roku ale mogą do niej przystąpić również i nowe osoby. Polisy poniższe będą obejmowały ubezpieczonych od 02.10.2016 r. do 01.10.2017 r.

Oferta ta jest przygotowywana specjalnie dla nas i jest rozszerzona o opcję uprawiania sportu, gdyż wiele ubezpieczeń np. szkolnych tego nie obejmuje ( o czy rzadko jesteście Państwo informowani ).

Wykupując ubezpieczenie w Klubie nie muszą Państwo wykupywać ubezpieczenia szkolnego, wystarczy u wychowawcy złożyć oświadczenie, że dziecko jest objęte ubezpieczeniem klubowym. \

Ubezpieczony objęty jest polisą 24 godziny na dobę na terenie Polski i całej UE.

Nauczeni doświadczeniami poprzednich lat bardzo gorąco zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

Zdecydowanych prosimy o wpłacenie osobiście w biurze Klubu lubna nasze konto ( 86 1750 0012 0000 0000 2263 0498) z dopiskiem: ubezpieczenie imię i nazwisko dziecka oraz data urodzenia

Towarzystwo InterRisk VIG

Wariant I 74 zł

Suma ubezpieczenia na jedną osobę : 15 000 zł
System wypłaty odszkodowań : proporcjonalny , czyli 1 % sumy ubezpieczenia za 1% uszczerbku na zdrowiu DODATKOWO KOSZTY LECZENIA 2000 ZŁ
DODATKOWO KOSZTY REHABILITACJI 1000 ZŁ
Składka za osobę : 74 ZŁ
Polisa odpowiada za wyczynowe i rekreacyjne Sporty : piłka nożna , narty, pływanie

Wariant II 100,50 zł

Suma ubezpieczenia na jedną osobę : 20 000 zł
DODATKOWO KOSZTY LECZENIA 2000 ZŁ
DODATKOWO KOSZTY REHABILITACJI 2000 ZŁ
Składka za osobę : 100,50 ZŁ
Polisa odpowiada za wyczynowe i re kreacyjne Sporty : piłka nożna , narty, pływanie

Wariant III 206,50 zł

Suma ubezpieczenia na jedną osobę : 30 000 zł

System wypłaty odszkodowań : proporcjonalny , czyli 1 % sumy ubezpieczenia za 1% uszczerbku na zdrowiu , czyli np. uszczerbek 10 % to 3000 zł odszkodowania itd.
DODATKOWO KOSZTY LECZENIA 5000 ZŁ
DODATKOWO KOSZTY REHABILITACJI 5000 ZŁ